Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Rajd Wisły – historia”. Trzy osoby, które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytania konkursowe, podając jednocześnie swoje dane kontaktowe (imię nazwisko, adres, e-mail, numer telefonu), otrzymają książkę „Dzieje Automobilklubu Śląskiego w latach 1924 – 2014 na tle przeobrażeń społeczno-politycznych”, wydaną przez Automobilklub Śląski z okazji jubileuszu 90-lecia.

Oto pytania:

  1. Wymień miasta, w których początkiem XX w. (po odzyskaniu przez Polskę niepodległości) powstały pierwsze trzy kluby motorowe.
  2. Jakim mianem określano niegdyś dyrektora rajdu?
  3. Na przestrzeni 60 lat historii Rajdu Wisły, podział samochodów na grupy i klasy był zróżnicowany. Istnieje jednak jedna wspólna miara, według której rozróżniano pojazdy. Jaka to miara?

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać na adres e-mail: office@auto-slaski.katowice.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę konkursu. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 21 września na stronach www.wisla.pl oraz www.rajd-wisly.pl. Szczegółowy regulamin konkursu znajdą Państwo poniżej.

Regulamin konkursu